Hepsi Fan Club
midnight nickleri C-K-grup-hepsi-16439510-100-100midnight nickleri Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100midnight nickleri E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
midnight nickleri C-K-grup-hepsi-16439510-100-100midnight nickleri Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100midnight nickleri E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club

GHFC :)

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
MOD. VE CO ADMİN ALINACAK MESAJ SAYISI ÖNEMLİ DEĞİL ! Very Happy

midnight nickleri

YazarMesaj
strawberry
Admin
Admin
strawberry

Rep : 468
Teşekkür Et : 6

midnight nickleri Empty
MesajKonu: midnight nickleri   midnight nickleri EmptySalı Tem. 06, 2010 5:05 pm

ésKı yeRıNi kaLbımDe aRama…séN qozumDen aKan seLe kaRı$†ıN…!!!

ķÅŀßŀŊ Ħăחğї âѓŻüŀăŕŀמ ÖźĿêMĬ Íľê ÇĄŔÞŀyŐѓŝÄ ĤāỵÇ ŘÜźĞÂѓļåřĬń ∫ÊИÍ ǿŇǻ қåvŪŞŧüя§ŲŇ

Yes abicim…Türkçe’yi koruma yasasına benden de okey!

Ask bir muz kabugudur, dikkat etmezsen ayagin degil, hayatin kayar…

Gidene üzülme sevse gitmezdi, gelene sevinme o da başkasından geldi.

Kül olmus ates yanarmibuz tutmus su akarmisu gözler seni sevdi BASKASINA BAKARMI

-’- ParoNaManyaK -’-

-KoLay DeğiL RoL Yapsamda Bazen Beni Hiçbişey GüLdürmüyor..Sorun DeğiL Çünkü ArtıK Beni HiçbiR Dert ÖLdürmüyoR

Seninle bir pergelin iki ayrı kolları gibiyiz ne kadar dönersen dön yine aynı yerde karşılaşacağız

Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.

Bazi rüyalar digerlerinden çok uzun sürer. Bazilari da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam su an bu mesaji okuyor.

ben bir trolum gülhane parkında ne sen bunun farkındasın nede gardlar farkında

İstediğinizi söyleyin ”emniyetesiniz” dediler,
EMNİYET’teyiz.

Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

http://hepsifanclub.highbb.com

midnight nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Midnight hakkında bilinmeyenler