Hepsi Fan Club
[alıntı]Cevapsız sorular C-K-grup-hepsi-16439510-100-100[alıntı]Cevapsız sorular Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100[alıntı]Cevapsız sorular E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
[alıntı]Cevapsız sorular C-K-grup-hepsi-16439510-100-100[alıntı]Cevapsız sorular Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100[alıntı]Cevapsız sorular E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club

GHFC :)

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
MOD. VE CO ADMİN ALINACAK MESAJ SAYISI ÖNEMLİ DEĞİL ! Very Happy

[alıntı]Cevapsız sorular

3 posters
YazarMesaj
YağmuRaRda
moderatör
moderatör
YağmuRaRda

Rep : 216
Teşekkür Et : 0

[alıntı]Cevapsız sorular Empty
MesajKonu: [alıntı]Cevapsız sorular   [alıntı]Cevapsız sorular EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 11:12 am

tam iki hafta önce cumartesi akşamı bi arkadaşımızda hep beraber oturuyorduk.arkadaşın babasıda çok iyidir gittik rica ettik sigortaları indirip bizi korkutmasını söyledik.çünkü geçen sene aynı şeyi bize yapmıştı ve çok güzel oluyordu.İşte biz arkadaşın odasında oturmaya başladık ama ortamı yavaş yavaş hazırlamaya başladık.cinlerden falan konuşalım dedik onlar zaten hemen atladılar.neyse muhabbet başladı.herkesin anlatıcak bişwy vardı sonuçta.arkadaşın da odasındaki spot ışılar bi haftadır bozuktu.bizde gece lambası açtık.bide radyoyu açtık ki iyice garanti olsun sigrtalar attığında anlayalım diye.benimde önceden duyduğum bi rivayete göre ruhlar ve cinler konuşulduğu yere gelirlermiş.bizde bunu iyice dalgaya alarak ey ruh geldiysen...gibi muhabbetlere başladık.arkadaş şey dedi ey ruh geldiysen gece lambası sönsün dedi.bende ey ruh geldiysen spotlar yansın dedim.daha bunun gibi bi çok şey söylendi ama ilk önce gece lambası söndü arkadaş ilk bana baktı herhalde babam geliyo korkutmaya gibisinden ama ben hala teyibin açık olduğunu ima edercesine bişiler söyledim.oda biraz tırstı.sonradan inanmıcaksınız ama odadaki spotlar yandı ve biz direk hep beraber panik olduk.sonra arkadaş ayağa kalkıp söndürüp açtı spotları.gayet normal çalışıyordu.hikayenin burdan sonrası gayet normaldi.sigortalar attı ve babası yan balkondan girip bizi korkuttu.korkanlar ve çok eğlenenler oldu fakat bizim aklımızı kurcalayan başka şeyler vardı.o spotların nasıl yandığı ve gece lambasının nasıl söndüğü gibi...?
ayça<3
Üye
Üye
ayça<3

Rep : 416
Teşekkür Et : 2

MesajKonu: Geri: [alıntı]Cevapsız sorular   [alıntı]Cevapsız sorular EmptyÇarş. Ağus. 11, 2010 6:03 pm

tırstım..sağol..
ChLoe.
Yeni üye
Yeni üye

Rep : 0
Teşekkür Et : -1

MesajKonu: Geri: [alıntı]Cevapsız sorular   [alıntı]Cevapsız sorular EmptySalı Ağus. 24, 2010 5:38 pm

Korkmadım Very Happy Sağol Very Happy

[alıntı]Cevapsız sorular
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Ronaldinho[alıntı]
» Fotoshopla saç rengi değiştirme[Alıntı]
» Smackdown Haber Topiği.[alıntı]