Hepsi Fan Club
Yalanım Varsa Ajan Olayım C-K-grup-hepsi-16439510-100-100Yalanım Varsa Ajan Olayım Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100Yalanım Varsa Ajan Olayım E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Yalanım Varsa Ajan Olayım C-K-grup-hepsi-16439510-100-100Yalanım Varsa Ajan Olayım Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100Yalanım Varsa Ajan Olayım E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club

GHFC :)

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
MOD. VE CO ADMİN ALINACAK MESAJ SAYISI ÖNEMLİ DEĞİL ! Very Happy

Yalanım Varsa Ajan Olayım

YazarMesaj
caqLa
Üye
Üye
caqLa

Rep : 192
Teşekkür Et : 2

Yalanım Varsa Ajan Olayım Empty
MesajKonu: Yalanım Varsa Ajan Olayım   Yalanım Varsa Ajan Olayım EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 2:10 pm

"Gizli Operasyonlar dersindeki çalışmalar seni Virginia'nın Roseville kentinin merkezine götürdü mü?"
Washington'ın altındaki bu steril odada olmama rağmen o eylül gecesinin sıcak, nemli havasını hissedebiliyordum. Bandoyu duyabiliyor, patlamış mısırların kokusunu alabiliyordum.
"Evet," diye yanıtlarken midem gurulduyordu.
Yalan makinesini çalıştıran adam notlar alıyor ve kendisini çevreleyen bir dizi monitörü inceliyordu. "Hedefi ilk kez o zaman mı fark ettin?"
Âşık bir ajanın başına gelecek olan budur işte: Erkek arkadaşının asla bir adı olmaz. Yalan makinesini çalıştıran adam gibi adamlar, ona asla Josh demeyeceklerdir. Onun adı her zaman Hedef olacaktır, ilgili kişi. Onun adını çekip almaları, onu çekip almalarının ya da ondan kalanı çekip almalarının bir biçimiydi. Sesimin titremesini önlemeye çalışarak, "Evet," dedim.
"Ve Hedefle bir ilişki kurmak için eğitimini kullandın, öyle mi?"
"Hoppala, böyle sorunca..."
"Evet veya hayır deyin, Bayan..."
"Evet!"

Cammie'nin
Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım ile başlayan macerası devam ediyor.Yalanım Varsa Ajan Olayım 53946

Yalanım Varsa Ajan Olayım
1 sayfadaki 1 sayfası