Hepsi Fan Club
Ashton: Demi'yi Aldatmadım! C-K-grup-hepsi-16439510-100-100Ashton: Demi'yi Aldatmadım! Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100Ashton: Demi'yi Aldatmadım! E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Ashton: Demi'yi Aldatmadım! C-K-grup-hepsi-16439510-100-100Ashton: Demi'yi Aldatmadım! Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100Ashton: Demi'yi Aldatmadım! E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club

GHFC :)

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
MOD. VE CO ADMİN ALINACAK MESAJ SAYISI ÖNEMLİ DEĞİL ! Very Happy

Ashton: Demi'yi Aldatmadım!

YazarMesaj
ayça<3
Üye
Üye
ayça<3

Rep : 416
Teşekkür Et : 2

Ashton: Demi'yi Aldatmadım! Empty
MesajKonu: Ashton: Demi'yi Aldatmadım!   Ashton: Demi'yi Aldatmadım! EmptyCuma Eyl. 17, 2010 12:06 pm

Star dergisi Ashton Kutcher'ın Demi Moore'u aldattığını iddia ederek 2. kadının itiraflarını yayınladı.

Dergi Ashton'un Demi'yi 21 yaşındaki bir genç kız ile aldattığını iddia ediyor ve genç kızın görüşlerine yer veriyor.

Derginin haberine göre, Ashton Haziran ayında evlerindeki kanepede tutkulu bir yasak aşk yaşadı. İddiaya göre Ashton, Demi ile birlikte bowling oynamaya gitti ve orada genç kıza peçete üzerine yazdığı numarasını gizlice verdi.

Dergiye konuşan geç kız Ashton'un çok nazik ve duygusal biri olduğunu ve hiç bir kabalık yapmadığını söylüyor.

Ashton'un avukatı hemen iddiaları yalanladı ve Star dergisini Ashton ve diğer ünlüler ile ilgili yalan haberler yayınlamakla suçlayarak bu durumun ne ilk ne de son olduğunun altını çizdi.

Ashton, Twitter'da olay ile ilgili olarak şunları yazdı; 'Star dergisi bana iftira atıyor. Umarım avukatım da aynı fikirdedir

Ashton: Demi'yi Aldatmadım!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ashton kutcher