Hepsi Fan Club
Küçükler okumasın C-K-grup-hepsi-16439510-100-100Küçükler okumasın Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100Küçükler okumasın E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Küçükler okumasın C-K-grup-hepsi-16439510-100-100Küçükler okumasın Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100Küçükler okumasın E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club

GHFC :)

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
MOD. VE CO ADMİN ALINACAK MESAJ SAYISI ÖNEMLİ DEĞİL ! Very Happy

Küçükler okumasın

+2
mr.morrison.baran
KittyGirL
6 posters
YazarMesaj
KittyGirL
moderatör
moderatör
KittyGirL

Rep : 178
Teşekkür Et : 2

Küçükler okumasın Empty
MesajKonu: Küçükler okumasın   Küçükler okumasın EmptyPaz Haz. 06, 2010 1:32 pm

Yaz tatilinde köye gitmiştim. Müthiş bir yaz tatili beni bekliyordu. Ben öyle cinlere falan inanmazdım o zamanlar, yani görene kadar…

Akşam otururken evde ışıklar gitti. Bir türlü uykum gelmiyor ve bıraksalar sabaha kadar uyurdum herhalde. Canım sıkıldı, bende uyumakta olan henüz 4 yaşındaki kuzenimin yanına yattım ama uykum yok. Birden anlamadığım bir şey oldu, başımın üstünden böyle parlak sim gibi bir şeyler dökülüyor ve gözlerim kapanıyordu. Ben açmak için mücadele ediyordum ama olmuyor bir türlü ve sonunda gözlerim kapandı ama açmak istiyorum ama hala uyumadım. Bilincim yerinde olmuyor, birden uyku bastırdı tabi ne ses var ne soluk. Evde kulağıma bir şey gelmiyor başımda birinin durup beni izlediğinin farkındayım. İçimden bazı sesler ne olur aç gözünü başına kötü şeyler gelecek diyor sürekli ama açamıyorum. Biryandan içimdeki o ürpertici ses kalbim sıkışıyor yerinden çıkacak gibi oluyor.

Bu arada benim 6.hislerim çok iyidir. Birçok beladan böyle kurtuldum. Neyse en sonunda kendimi zorladım ve açtım hayatım boyunca böyle korkunç bir şey görmedim. Başımda uzun boylu dev gibi biri üzerinde kefene benzeyen kahverengi upuzun bir elbise, kıvırcık saçları kocaman korkunç gözleri, kocaman ağzı ve bana sırıtarak bakması yaklaşık 1.5 dk bakışmışızdır. O arada kızım sen ne yapıyorsun kendine gel bakma sakın ona diyen bir ses…

Hemen yorganı başıma kapadım ve sıkı sıkı tutmaya başladım. Bağıracağım sesim çıkmıyor sabah olmuş yorganı öyle bir tutmuşum ki babaannemle yengem uğraşıyor zor kaldırmışlar ve gözlerimin altı mosmor olmuş. Olanları anlattım inanmadılar aradan iki gün geçti bende herhalde düş gördüm dedim onlara. Uyuyarak unuttum gittim olayı.

Uyanıkken düş görülür mü? O olaydan sonra üçüncü gün evde yalnızım. Bebeğimle oynuyorum, ona elbise dikmek için tam yattığımız odanın kapısındaki asılı olan yerden iğne alacaktım ki bir de ne göreyim. Kafasını kapıdan çıkarmış bana pis pis sırıtıyor. Çığlığı nasıl attıysam kapıya kaçtım ve olanları anlattım, inanmadılar. Bu kez beni kandıramazlardı, gündüz vakti düş göremem eve o odanın kapısı kilitliydi. Evin anahtarı yengemin üstünde gitmişti, oysaki onlarda inanamadılar kapı açıktı ve benim yattığım odada ben yalnızdım.

O günden sonra köye gitmedim bir daha. Olayı yaşadığımda 5. sınıftaydım, şimdi üniversitedeyim ve daha da gitmeye niyetim yok.

Alıntıdır!!!
mr.morrison.baran
Yeni üye
Yeni üye
mr.morrison.baran

Rep : 19
Teşekkür Et : 0

Küçükler okumasın Empty
MesajKonu: Geri: Küçükler okumasın   Küçükler okumasın EmptyÇarş. Haz. 09, 2010 4:54 pm

o kadar korkunç değil...Teşekkür ederim
miss.bell
Admin
Admin
miss.bell

Rep : 166
Teşekkür Et : 1

Küçükler okumasın Empty
MesajKonu: Geri: Küçükler okumasın   Küçükler okumasın EmptyCuma Tem. 02, 2010 9:05 am

bnce korkunç
Siténin ßöcüqü ~
Yeni üye
Yeni üye

Rep : 8
Teşekkür Et : 0

Küçükler okumasın Empty
MesajKonu: Geri: Küçükler okumasın   Küçükler okumasın EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 9:01 pm

Cok iLginc :O
Tırsıtıcı :S
ayça<3
Üye
Üye
ayça<3

Rep : 416
Teşekkür Et : 2

Küçükler okumasın Empty
MesajKonu: Geri: Küçükler okumasın   Küçükler okumasın EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 9:04 pm

bencede tırsınç..
sağol(:
strawberry
Admin
Admin
strawberry

Rep : 468
Teşekkür Et : 6

Küçükler okumasın Empty
MesajKonu: Geri: Küçükler okumasın   Küçükler okumasın EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 9:56 pm

önemli diğil:D:D:D
http://hepsifanclub.highbb.com

Küçükler okumasın
1 sayfadaki 1 sayfası