Hepsi Fan Club
Minik Osman Haftada 4 Bin Lira Kazanıyor! C-K-grup-hepsi-16439510-100-100Minik Osman Haftada 4 Bin Lira Kazanıyor! Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100Minik Osman Haftada 4 Bin Lira Kazanıyor! E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Minik Osman Haftada 4 Bin Lira Kazanıyor! C-K-grup-hepsi-16439510-100-100Minik Osman Haftada 4 Bin Lira Kazanıyor! Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100Minik Osman Haftada 4 Bin Lira Kazanıyor! E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club

GHFC :)

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
MOD. VE CO ADMİN ALINACAK MESAJ SAYISI ÖNEMLİ DEĞİL ! Very Happy

Minik Osman Haftada 4 Bin Lira Kazanıyor!

YazarMesaj
CEREN
Üye
Üye
CEREN

Rep : 275
Teşekkür Et : 0

Minik Osman Haftada 4 Bin Lira Kazanıyor! Empty
MesajKonu: Minik Osman Haftada 4 Bin Lira Kazanıyor!   Minik Osman Haftada 4 Bin Lira Kazanıyor! EmptyCuma Ocak 21, 2011 2:20 pm

Dizide Osman rolünü canlandıran Zincidi’nin son bölümün son sahnesinde denize düşmesi 62.01 izlenme payına ulaştı .

Gerçek bir hikâyeden esinlenerek televizyona aktarılan, 26 bölüm yazıldıktan sonra çekimlerine başlanan “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisi son bölümündeki “tokat” ve “minik Osman’ın denize düşme” sahneleriyle reytinglerde zirve yaptı.

Dizinin yayınlanan son bölümünde yalnız yatmaktan korkup yatağını ıslatan ve Carolin’i sinirlendiren Osman, sonunda üvey annesinden tokatı yedi. Buna şahit olan Ali Kaptan, Caroline’e saldırdı ve oğlunu sahile götürüp denizi ve gemileri anlattı. Ancak özlediği gemi hayatını ona anlatırken yanından kalkıp gittiğini görmedi. Osman denize düştüğünde ise reytingler tavan yaptı. İşte o sahne 28.00 izlenme oranı, 62.10 izlenme payıyla Türkiye’de tam14 milyon kişiyi ekrana adeta hapsetti.

Aylardır oyunculuğuyla herkesi ekrana bağlayan dizinin minik yıldızı Osman’a 6 yaşındaki Emir Berke Zincidi hayat veriyor.

Habertürk'ün haberine göre iki yaşından beri reklam filmlerinde rol alan Emir Berke, diziye 200 rakip arasından mimiklerini iyi kullandığı için seçildiğini söylüyor. Büyüyünce köpek balığı bakıcısı olmak isteyen Zincidi, “Sokakta insanlar yanıma gelip öpmek istiyorlar. Fotoğraf çektiriyorum. Konuşmak isteyenler de oluyor. Sorularına cevap veriyorum. Ama ben hayatta en çok balıkları seviyorum. O nedenle ‘Dizide ne olacak?’ diye soranlara balıkları anlatıyorum” diyor.

Dizinin minik kahramanı sette bir pedagog ve iki oyuncu koçuyla çalışıyor. Şiddet sahnelerinde de psikolojisi bozulmasın diye yakın planları çekilip setten çıkarılıyor. Yine Habertürk'ün haberine göre küçük yıldız diziden haftada yaklaşık dört bin lira kazanarak ailesinin gelirine ciddi bir katkı da sağlıyor.

1 sayfadaki 1 sayfası