Hepsi Fan Club
100'den fazla sevgilim oldu  C-K-grup-hepsi-16439510-100-100100'den fazla sevgilim oldu  Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100100'den fazla sevgilim oldu  E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
100'den fazla sevgilim oldu  C-K-grup-hepsi-16439510-100-100100'den fazla sevgilim oldu  Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100100'den fazla sevgilim oldu  E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club

GHFC :)

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
MOD. VE CO ADMİN ALINACAK MESAJ SAYISI ÖNEMLİ DEĞİL ! Very Happy

100'den fazla sevgilim oldu

YazarMesaj
caqLa
Üye
Üye
caqLa

Rep : 192
Teşekkür Et : 2

100'den fazla sevgilim oldu  Empty
MesajKonu: 100'den fazla sevgilim oldu    100'den fazla sevgilim oldu  EmptySalı Haz. 21, 2011 9:50 pm

Besteleri kadar Hadise, Hande Yener gibi isimlerle yaşadığı aşklarla da adından söz ettiren müzisyen Sinan Akçıl, 'sevgililerinin sayısını HT Magazine açıkladı.
KADINLARIN RUHUNU OKŞUYORUM
Kalp Sesi adlı albümüyle bestecilikten sonra yorumculuğa da soyunan Sinan Akçıl, kadınlarla ilişkilerinde hep mutlu olmaya, sevgilisini de mutlu etmeye çalışan biri olduğunu söyledi. Besteleri kadar Hadise, Hande Yener, Hilal Cebeci, İzel gibi ünlü isimlerle yaşadığı aşklarla da adından söz ettiren Akçıl, "Bir müzik adamı olduğum için kadınların ruhunu daha okşayıcı sözler sarf ediyorum sanırım" dedi.

ÜNSÜZ SEVGİLİLERİM DE OLDU
Bugüne kadar 100 beste yaptığını açıklayan Sinan Akçıl, sevgililerinin sayısı içinse şunları söyledi: "Sevgililerimin sayısı bestelerimden daha fazladır. Sadece ünlü isimler değil,
birçok ünsüz kadınla da birlikte oldum. Onları kimse bilmez." Ünlü besteci, şarkılarını daha çok kadın solistlerin seslendirmesinin nedeni olarak da kadınların ruhundan iyi anlıyor olmasını gösterdi.

"KADINLARIN RUHUNA HİTAP EDİYORUM"
Sinan Akçıl’ın 100 şarkısından bugüne kadar 85’i hit oldu. Yakışıklı müzisyen müzikteki başarısı kadar kadınların kalbini fethetmekte de başarılı... Akçıl, bugüne kadar şarkılarının sayısından daha fazla kadınla birlikte olduğunu açıkladı.

Sinan Akçıl, yaptığı şarkılarla müzik dünyasının yeni fenomoni haline geldi. Birçok ünlü soliste verdiği şarkıların hit olmasıyla başarısı tavan yapan Akçıl, aynı zamanda kadınların da gözdesi. Sinan Akçıl, bir önemli başarıya da imza attı. İlk yorumculuk denemesinde çıkardığı 'Kalp Sesi' adlı albümü 2 milyon 100 bin kez yasal olarak internetten indirildi. Şarkılarının kilipleri Youtube'da 8 milyon kez tıklandı. Albümü 50 binin üzerinde satıldı. 28 yaşındaki Sinan Akçıl, sadece işinde başarılı değil. Akçıl, müzisyenlikteki başarısı kadar yakışıklılığıyla da kadınların gönlünü fethetmede hünerli. Akçıl bugüne kadar birçok ünlü kadınla ilişki yaşadı.

■ Yorumculukta ne ölçüde başarılı olduğunuza inanıyorsunuz?
Çok büyük isimlerle düet yapmış olmam yorumculukta başarılı olduğumu gösterir. Ayrıca şarkılarımın sahip olduğu 2 milyon 100 bin yasal indirme ve 8 milyon Youtube video tıklanmasıyla Türkiye rekoru kırmış oldum. Bunun yanı sıra 'Kalp Sesi'nin 50 binden fazla satması yorumculukta ne ölçüde başarılı olduğumu gözler önüne seriyor.

YAKIŞIKLILIK AVANTAJ SAĞLAR AMA...
■ Sizin başarınızın sırrı nedir?
İyi bir gözlemci olduğumu söyleyebilirim. Bazı duyguların kelimelendirilmesi, notalaştırılması için illa ki bire bir yaşanmışlıklar olması gerekmiyor. Örneğin 'Kızım' şarkısı büyük beğeni topladı. Benim bir kızım yok. O şarkıyı tanıklık ettiğim bir babayla kızın konuşmasından esinlenerek yazdım.
■ Bir saatte 3 şarkı yaptığınız doğru mu?
Evet, bir kez öyle bir durum oldu. Zaten dakika başı yaşanacak bir durum değil bu. Bir saatte 'Kahraman', 'Baksana' ve 'Biraz Sabret' adlı şarkıları yaptım. Bazen bir şarkıyı bitirmem üç dakikamı, bazen de 3 ayımı alıyor.
■ Bugüne kadar kaç şarkı yaptınız?
Benim 100 tane şarkım var. Her biri benim sevgilimdir, eşimdir. Hepsini çok severim ama 85'i çok büyük hit olmuştur. Başarı da budur zaten. İnsanlar 'Benim 17 bin, 20 bin şarkım var' diye açıklamalar yapıyor. Peki hangisi hit olmuş?
■ Yorumculuk yapma isteğinizde yakışıklı olmanızın ne ölçüde etkisi bulunuyor?
Müzikal alanındaki yeteneklerime nasıl ki "Allah kahretsin, neden bu kadar yetenekliyim" demeyeceğim gibi "Allah kahretsin ne kadar yakışıklıyım" da diyemem. Yakışıklı olmam elbette avantajdır ama yakışıklı olmadığı halde sırf sesiyle, yorumculuğuyla çok başarılı olmuş solistler de var dünyada. Yorumculuk kötüyse istersen dünyanın en yakışıklı adamı ol, beş para etmezsin.
Şarkılarınızın genellikle kadın solistler tarafından seslendirilmesine ne diyorsunuz?
Kadın solistlerle daha uyumlu olduğumu söyleyebilirim. Ferhat Göçer ile ilk albümünden bu yana çalışıyorum. Mustafa Sandal ile çalıştım. Sanıyorum kadınların ruhundan iyi anlıyor olmamdır.
■ Gelelim kadınlara... Evlenip çocuk sahibi olacak bir tip misiniz?,
Gelmesek daha iyiydi ama elbette genç yaşta çocuk sahibi olmayı çok isterim. O vakit hayatımın daha eğlenceli olacağım biliyorum. Bakalım zaman ne gösterecek?
■ Sizi asosyal biri olarak biliyoruz. Asosyal biri nasıl oluyor da kadınlardan çok fazla ilgi görüyor?
Ben asosyal değilim, gizli asosyalim. Zaten sürekli göz önünde olmayan, gizemli kişilerin kadınlardan daha çok ilgi görüyor olması gayet doğaldır. Bir müzik adamı olduğum için kadınların ruhunu daha okşayıcı sözler sarf edebilir, davranışlarda bulunuyor olabilirim.
Ayrıca her şeyi bir kenara bırakalım, müzikal anlamda kadınların mutlu ve keyifli olduğu anları yakalayabildiğimi düşünüyorum.
■ Kaç sevgiliniz oldu?
Boş verin, kime ne? Ben her ilişkimde mutlu olmaya, sevgilimi de mutlu etmeye çalı şan bir adamım.
■ Şarkılarınız mı yoksa sevgilileriniz mi daha fazla?
Sevgililerim daha fazladır.
■ Ünlü olmayan sevgiliniz oldu mu?
Oldu elbette. Onların kim olduğunu kimse bilmez.
■ Yorumculuk yaparak gizeminizi yitirdiğinizi düşünmüyor musunuz?
Hayır, ben yine gezimli olacağım. Bu benim elimde. Fazla ortalarda olmayarak gizemimi korumaya devam edeceğim. Özel hayatım her zaman konuşulacak. Kişiliğim de sürekli göz önünde olmaya uygun değil. Gizemimi bozmadan dünya çapında işler yapmaya devam edeceğim.

"BÜYÜK RİSK ALDIM"
■ Besteci kimliğinizle bu kadar büyük bir şöhret yakalamışken yorumcu olarak ön plana çıkmakla büyük bir riske girmediniz mi?
Evet, benim yorumculuğa başlamam bir riskti. Ne var ki ben 'Riski olmayan başarı ışıldamayan zafere benzer' tezine inanıyorum. Söz yazarlığı ve besteciliğimi zedelemez, tam tersi o alanlardaki başarımı pekiştirir. Şu da merak edilmesin, yorumculuk yapıyorum diye en güzel şarkılarımı kendime saklamayacağım. Yine çalıştığım solistlere çok güzel şarkılar üretmeye devam edeceğim. Belki yorumcu kafasıyla da düşünüp daha öncekilerden çok daha güzel şarkılar yapacağım.

100'den fazla sevgilim oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merve Admin OLdu
» Can Yücel- Zor oldu; ama öğrendim !
» Rafet El Roman Üçüncü Kez Baba Oldu!
» Sonu Barış Akarsu Gibi Oldu!
» Öleceğini Facebook'a Yazdı, Ertesi Gün Kazada Öldü