Hepsi Fan Club
‘Dayakçı koca’ iddiasına dava açıyor  C-K-grup-hepsi-16439510-100-100‘Dayakçı koca’ iddiasına dava açıyor  Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100‘Dayakçı koca’ iddiasına dava açıyor  E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
‘Dayakçı koca’ iddiasına dava açıyor  C-K-grup-hepsi-16439510-100-100‘Dayakçı koca’ iddiasına dava açıyor  Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100‘Dayakçı koca’ iddiasına dava açıyor  E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club

GHFC :)

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
MOD. VE CO ADMİN ALINACAK MESAJ SAYISI ÖNEMLİ DEĞİL ! Very Happy

‘Dayakçı koca’ iddiasına dava açıyor

YazarMesaj
caqLa
Üye
Üye
caqLa

Rep : 192
Teşekkür Et : 2

‘Dayakçı koca’ iddiasına dava açıyor  Empty
MesajKonu: ‘Dayakçı koca’ iddiasına dava açıyor    ‘Dayakçı koca’ iddiasına dava açıyor  EmptySalı Haz. 21, 2011 9:51 pm

Oyuncu Haluk Bilginer, eski eşi Zuhal Olcay’ı dövdüğünü öne süren yapımcı Erol Köse hakkında suç duyurusunda bulunmaya ve tazminat davası açmaya hazırlanıyor.
Müzik sektörüne dönen yapımcı Erol Köse, twitter’dan Altunizade Mesa’da eski komşusu olduğunu söylediği Haluk Bilginer’in o dönem evli olduğu Zuhal Olcay’ı sık sık dövdüğünü ve bir defasında da Olcay’ın pansumanını kendisinin yaptığını açıkladı. Milliyet'in haberine göre, Olcay’ın “İmdat” diye feryat ettiğini belirten Köse, “Öyle böyle değil, feryat figandı yani... Artık apartman birbirine girmişti. Bu nedenle çok kişi taşındı. Kaç kere uyarıldılar. Sürekli karakollara gidildi. Şikâyete tabi olduğu için o da herhangi bir Anadolu kadını gibi ‘kocamdır yapar‘ deyip şikâyetçi olmuyordu. Zuhal Hanım bir gece dayak yiyince ben gittim gözüne pansuman yaptım...” diye konuştu. Haluk Bilginer ise “Avukatım ilgileniyor. Mahkeme sürecini takip edersiniz” açıklamasını yaptı.

‘Dayakçı koca’ iddiasına dava açıyor
1 sayfadaki 1 sayfası