Hepsi Fan Club
Masal'ın maceraları C-K-grup-hepsi-16439510-100-100Masal'ın maceraları Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100Masal'ın maceraları E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Masal'ın maceraları C-K-grup-hepsi-16439510-100-100Masal'ın maceraları Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100Masal'ın maceraları E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club

GHFC :)

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
MOD. VE CO ADMİN ALINACAK MESAJ SAYISI ÖNEMLİ DEĞİL ! Very Happy

Masal'ın maceraları

5 posters
YazarMesaj
strawberry
Admin
Admin
strawberry

Rep : 468
Teşekkür Et : 6

Masal'ın maceraları Empty
MesajKonu: Masal'ın maceraları   Masal'ın maceraları EmptyPtsi Haz. 07, 2010 5:16 pm

sabah tekrar tekrar çaLan teLefonumun çalar saatiyle uyandım...
her zaman ki gibi geç kaLmıştım...kapının zili duyuldu.işte geLdi Doğa...
:tamam doğa bağırıp durma geLiyorum...
yeni aLdığm hırkayı gymeye çaLışrken,eLimde küpemn teki aşağıya inerken haLimi görmenz Lazmdı.hırkam kırış kırş oLmş,çantamdaki butn maLzemeLer döküLmüş iğrenç bi haL aLmştm.doğa'nn kahkahaLarıyLa irkLdim..öfke doLu bkşLarımı ona yöneLttiğimde aynayı işaret etti.Bi bktm göz kaLemmi yanLış sürmüşm rujm taşmış bir vaziyette saçLarm mahfoLmş...
bişey diyemedn çıktım yukarıya güzeL oLmaLydım...sonuçta gezicez
ve dünyanın en güzeL kızLaı(!) MasaL ve Doğa diyecekLer...
hazırLandım sonunda çıktık yoLa...Doğa haLa güLüyordu o böyLeydi zatn en ufak 1 şeye yarım saat boyunca güLebiLiyordu.amann oLsn benm birick arkadaşm o...

yeni aLdığım hırkanın verdiği mutLuLukLa yürüyoruz...şöyle bi dikkat ettimde Doğa'da çok güzeL oLmuştu ee kimin arkadaşşıVery Happy

daha sonra yoLda giderken......

yorumLardan sonra devam
http://hepsifanclub.highbb.com
KittyGirL
moderatör
moderatör
KittyGirL

Rep : 178
Teşekkür Et : 2

MesajKonu: Geri: Masal'ın maceraları   Masal'ın maceraları EmptyÇarş. Haz. 23, 2010 5:54 pm

Devammmmmmmmm
miss.bell
Admin
Admin
miss.bell

Rep : 166
Teşekkür Et : 1

MesajKonu: Geri: Masal'ın maceraları   Masal'ın maceraları EmptyCuma Tem. 02, 2010 9:15 am

devamm eettttt
strawberry
Admin
Admin
strawberry

MesajKonu: Geri: Masal'ın maceraları   Masal'ın maceraları EmptyPtsi Tem. 05, 2010 12:38 pm

Tamam tamam ediyorum:D
oLda giderken bir araba üzerimize su fışkırtark geçti.GüzLm hırkam mahfLmuştu...Kendimi tutamadm ve arkasından bir sürü sayıp döktm..Eee Doğa bnden aşağımı kaLr??ikimiz birden bağırıp çağırırken araba duraksadı ve geri döndü.Tabi bizde sustuk.Cam açıLdı ve içeridekinin hoşLandığım çocuk 'BERK' oLduğunu gördm Doğa dudakLarını ısrmış yan yan acıyan gözLerLe bakıodu bana...Berk'Le gözgöze geLdk ve o anda koşmaya başLadım...Doğa'da peşimdn koşuyordu.Bugn bi rüya oLmaLydı.Bu ne ya???her şy bnm başıma geLiyordu.Yatağın ters tarafndan mı kaLkmıştım ne??hemn bi kaLdırm kenarına oturdum.AğLamaktan gözümdeki makyaj akmıştı.O da yetmezmiş gibi birde her geçen başıma topLanmıştı...Aaa ooo sandığm kişi değiL mi??umarm o değiLdir:
-Doğa şu karşıdan geLenNn...
-evet MasaL oooo...
-off bide o eksikti kaLk koşaLm
-hayrr....bu imkansız koşsakta yakaLr biLio....demeye kaLmadan Can yanmda bittii...
Can bnden hoşLanan bi çocuk ama biLiosunuz bnm Berk'im var.Bugn kötü oLayLar oLsada
-masaL ne oLdu ne oLdu??
-Can gtt başımdan...
-Bak seni bu haLde bırakmaya gönLm razı değiL...Ama Doğa burda oLduğu için bırakıyorum...Doğa Ltfen ona sahp çık..
eee Doğa'da duru mu??
-tamam Can,dedi
koLmdan tutmaya çaLıştı Doğa ama onu itekLedm ve geLmesini işaret ederk eve doğru yürümeye başLadım...Doğa bni kapının önüne kadr bıraktı gitmesini söyLedm ve anahtarLa kapıyı açıtım ve ne göriyim???...................................
KittyGirL
moderatör
moderatör
KittyGirL

MesajKonu: Geri: Masal'ın maceraları   Masal'ın maceraları EmptyPtsi Tem. 05, 2010 5:37 pm

çok güzel devammmmmmmmmmmm

YağmuRaRda
moderatör
moderatör
YağmuRaRda

Rep : 216
Teşekkür Et : 0

MesajKonu: Geri: Masal'ın maceraları   Masal'ın maceraları EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 11:18 am

Devammmmmmmmmmmm
KittyGirL
moderatör
moderatör
KittyGirL

MesajKonu: Geri: Masal'ın maceraları   Masal'ın maceraları EmptyCuma Tem. 09, 2010 5:25 pm

Devaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmm
ayça<3
Üye
Üye
ayça<3

Rep : 416

MesajKonu: Geri: Masal'ın maceraları   Masal'ın maceraları EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 10:44 am

Devam
YağmuRaRda
moderatör
moderatör
YağmuRaRda

Rep : 216
Teşekkür Et : 0

MesajKonu: Geri: Masal'ın maceraları   Masal'ın maceraları EmptyPtsi Ağus. 02, 2010 4:17 pm

Devam...(:
strawberry
Admin
Admin
strawberry

MesajKonu: Geri: Masal'ın maceraları   Masal'ın maceraları EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 10:00 pm

DDDDDDDDDEEEEEEVVVVVAAAAAAAAAAMMMMM :VVV:

Masal'ın maceraları
1 sayfadaki 1 sayfası