Hepsi Fan Club
tırstığınız anlar nelerdir?? C-K-grup-hepsi-16439510-100-100tırstığınız anlar nelerdir?? Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100tırstığınız anlar nelerdir?? E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
tırstığınız anlar nelerdir?? C-K-grup-hepsi-16439510-100-100tırstığınız anlar nelerdir?? Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100tırstığınız anlar nelerdir?? E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club

GHFC :)

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
MOD. VE CO ADMİN ALINACAK MESAJ SAYISI ÖNEMLİ DEĞİL ! Very Happy

tırstığınız anlar nelerdir??

2 posters
YazarMesaj
YağmuRaRda
moderatör
moderatör
YağmuRaRda

Rep : 216
Teşekkür Et : 0

tırstığınız anlar nelerdir?? Empty
MesajKonu: tırstığınız anlar nelerdir??   tırstığınız anlar nelerdir?? EmptyPerş. Haz. 10, 2010 8:38 pm

evDe TeKtim + apaRtmandada TeqTm otuRuodum...MichaeL JacKson öLeLi 1 hafta oLmuştu Çok daLga geçiodum sevmioDum çünkü adamı...işTe evde teqmm Tv nin sesininde Kısmışım kuLakLığı Taktım. seside son ses açTım michaeL JacKson HayaLeti göründü die bişi izLiodum facebookTa ...sonRa Tısrstım duRdurdum .aRkadaşa söLedim izLe dedim bana dedi ki çokTan izLedim sen tekrara izLe...MichaeL Jacksonun göLgesinin geçTiği yere iyi bak dedi.eee Bnde saf gibi biLgisayara yakLaştım ..Kulaklığın sesininde son ses açTım....biRden ekRana bişi bi çIktı ama Yemin edeRm kaLpten gidioDum + aLtımada yapıodum....
strawberry
Admin
Admin
strawberry

Rep : 468
Teşekkür Et : 6

tırstığınız anlar nelerdir?? Empty
MesajKonu: Geri: tırstığınız anlar nelerdir??   tırstığınız anlar nelerdir?? EmptyCuma Haz. 11, 2010 6:18 pm

benim;
hava kararmaya başlamıştı...ben ve arkadaşım bizim odaya gittik.Kardeşim yatakta uyuyakalmış.Perdeler kapalı.Biz odaya girdik.Kapıyı ve ışığı kapadık.Arkadaşım kardeşimin yanına yattı...Bende fotoğraflarını çekecektim gözükmüyor diye gece moduna aldım..Yine gözükmedi...Solarize yaptım böyle gözüküyordu.Çektim.Fotoğrafta normalde 2 kişi olması gerekirken 3 kişi vardı ve korkunçtu...Arkadaşımla türlü dualar ettik.kuzenime anlattım.O solarize çektiğinden olmuştur dedi..Umarım öyledir
http://hepsifanclub.highbb.com

tırstığınız anlar nelerdir??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karizmayı dağıtan anlar