Hepsi Fan Club
 Jennifer Lopez: Sert Bir Anneyim! C-K-grup-hepsi-16439510-100-100 Jennifer Lopez: Sert Bir Anneyim! Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100 Jennifer Lopez: Sert Bir Anneyim! E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
 Jennifer Lopez: Sert Bir Anneyim! C-K-grup-hepsi-16439510-100-100 Jennifer Lopez: Sert Bir Anneyim! Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100 Jennifer Lopez: Sert Bir Anneyim! E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club

GHFC :)

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
MOD. VE CO ADMİN ALINACAK MESAJ SAYISI ÖNEMLİ DEĞİL ! Very Happy

Jennifer Lopez: Sert Bir Anneyim!

YazarMesaj
ayça<3
Üye
Üye
ayça<3

Rep : 416
Teşekkür Et : 2

Jennifer Lopez: Sert Bir Anneyim! Empty
MesajKonu: Jennifer Lopez: Sert Bir Anneyim!    Jennifer Lopez: Sert Bir Anneyim! EmptyPaz Ağus. 08, 2010 5:12 pm

Latin yıldız Jennifer Lopez çocuklarına karşıkatı bir disiplin uyguluyor. Bunun nedeni ise kocasıMarc Anthony'nin çocukları şımartıyor olması.
41 yaşındaki yıldız 2008 yılında ikizleri Max ve Emme'yi dünyaya getirmişti ve kocasının ikizlere karşı tutumunu şöyle açıklıyor; “Kocam her konuda çok tutukulu biri. Çocuklara karşı da öyle. Bu çok güzel birşey ama onlar ne isterlerse yapıyor! Evde disiplini ben sağlıyorum. Yemek zamanı, yatma zamanı...Geçenlerde biri bana hala çalışmayı sevip sevmediğimi sordu. Artık herşeyi daha çabuk yapmak zorundayım. Çocuklarım nedeniyle çok fazla boş vaktim kalmadı.”
Jennifer çalışmaya giderken çocuklarını evde bırakmak zornda kaldığında az da olsa suçluluk duygusu hissetiğini söylüyor.
“Sabahları onları evde bırakıp gitmek çok zor. İşkence gibi.’”

Jennifer Lopez: Sert Bir Anneyim!
1 sayfadaki 1 sayfası