Hepsi Fan Club
Rafet El Roman Üçüncü Kez Baba Oldu! C-K-grup-hepsi-16439510-100-100Rafet El Roman Üçüncü Kez Baba Oldu! Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100Rafet El Roman Üçüncü Kez Baba Oldu! E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Rafet El Roman Üçüncü Kez Baba Oldu! C-K-grup-hepsi-16439510-100-100Rafet El Roman Üçüncü Kez Baba Oldu! Y-Y-grup-hepsi-16439514-100-100Rafet El Roman Üçüncü Kez Baba Oldu! E-B-grup-hepsi-16439516-100-100
Hepsi sevmeseniz bile üye olun (:
Her şeyden yararlanırsınız hem..
Sen olmadanda bir kişi eksiğiz.
Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club

GHFC :)

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
MOD. VE CO ADMİN ALINACAK MESAJ SAYISI ÖNEMLİ DEĞİL ! Very Happy

Rafet El Roman Üçüncü Kez Baba Oldu!

YazarMesaj
miss...bieber
Üye
Üye
miss...bieber

Rep : 151
Teşekkür Et : 2

Rafet El Roman Üçüncü Kez Baba Oldu! Empty
MesajKonu: Rafet El Roman Üçüncü Kez Baba Oldu!   Rafet El Roman Üçüncü Kez Baba Oldu! EmptyPaz Ağus. 29, 2010 2:18 pm

Oğluna ‘Edvan’ ismini koydu!
Rafet El Roman, üçüncü kez baba oldu. Ünlü şarkıcının Yeşim adlı eski sevgilisi, Almanya’da bir erkek çocuk dünyaya getirdi.

Kızlarıyla birlikte Almanya’da yaşayan Rafet El Roman, iki kızına bakıcılık yapan Yeşim hanımla 7 yıl aşk yaşamış, ancak ilişkileri geçtiğimiz haziran ayında sona ermişti. Hütrryet’in haberine göre, ünlü şarkıcıdan bebek bekleyen genç kadın, üç hafta önce Almanya’da doğum yaptı.

Edirneli olan Rafet El Roman, eski sevgilisinin Van’lı olmasından yola çıkarak iki şehrin ismini birleştirip çocuğuna ‘Edvan’ ismini verdi. Eski sevgilisiyle ayrı olsa da çocuğunun her zaman yanında olacağını söyleyen El Roman, “Ben kimseye evlilik sözü vermedim, kimseyi kandırmadım, Yeşim Hanım’ın annelik hakkını da elinden almadım. Bebeğe babalık yapıp tüm görevlerimi yerine getireceğim” dedi

Rafet El Roman Üçüncü Kez Baba Oldu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» roman özellikleri
» Çoban Baba Efsanesi
»  Baba Vanga'nın kehaneti gerçekleşecek mi?
» Merve Admin OLdu
» 100'den fazla sevgilim oldu